مدیریت زمان در اینستاگرام و فیس‌بوک

مدیریت زمان در اینستاگرام و فیس‌بوک امکان پذیر شد + تصاویر

اینستاگرام و فیس‌بوک ابزار جدید مانیتورینگ و محدود کردن زمان را به اپلیکیشن‌های خود اضافه کردند. که به کمک آن می توانید مدیریت زمان در اینستاگرام و فیس‌بوک را بصورت هدفمند و صحیح انجام دهید.

به گزارش گروه خبر وبلاگ زرین پست به نقل از گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، فیس‌بوک و اینستاگرام ابزاری را به اپلیکیشن‌های خود اضافه کرده‌اند که به شما اجازه می‌دهد بر فعالیت در این شبکه‌های اجتماعی را نظارت کنید. و به مدیریت زمان در اینستاگرام و فیس‌بوک بپردازید. این ابزار که به عنوان یک گزینه اختیاری در اپلیکیشن‌های اینستاگرام و فیس‌بوک به منوی Settings اضافه شده است، اخیرا برای تمام کاربران جهان منتشر می‌شود اما بسته به محل زندگی، شاید زمانی طول بکشد تا این خدمت برای تمام کاربران بصورت کامل فعال شود.

بخش Your Activity در فیس‌بوک و اینستاگرام تقریبا آشنا به نظر می‌آید. این ابزار دارای نمموداری میله‌ای است که فعالیت شما در هفت روز گذشته را نشان می‌دهد و بالای این نمودار عددی است که میانگین مدت زمان گذرانده شده در هر روز را به کاربر نمایش می‌دهد.اگر کاربری نگران کار کردن خود با این برنامه‌ها باشد، می‌تواند مدت زمان استفاده از این اپ‌ها را محدود کند و اگر از مدت زمان مشخص شده بیشتر در این برنامه‌ها گذرانده باشد، این ابزار نوتیفیکیشنی برای کاربر نشان خواهد داد و این قضیه را به او یادآوری خواهد کرد.

کسانی هم که عادت دارند با هر نوتیفیکیشنی برنامه مورد نظر را باز کنند و این مسئله آن‌ها را آزار می‌دهد و نگران آن هستند، می‌توانند با استفاده از ابزار اضافه شده به فیس‌بوک و اینستاگرام، نوتیفیکیشن‌های این برنامه‌ها را برای ساعاتی غیرفعال کنند. البته اگر کسی بخواهد نوتیفیکیشن‌های جدید را ببیند، نوتیفیکیشن‌ها در بخش مربوط به خود نشان داده خواهد شد.

مدیریت زمان در اینستاگرام و فیس‌بوک

مدیریت زمان در اینستاگرام و فیس‌بوک

منبع : دریچه فناوری – باشگاه خبرنگاران جوان

همچنین ببینید

پست های مورد علاقه کاربران

نمایش پست های مورد علاقه کاربران توسط اینستاگرام

اینستاگرام در جدیدترین به روز رسانی خود قابلیتی اضافه کرده که پست های مورد علاقه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.