نمایش کاربران آنلاین اینستاگرام

نمایش کاربران آنلاین اینستاگرام + تصاویر

اینستاگرام قابلیت نمایش کاربران آنلاین اینستاگرام را با نقطه سبز روی عکس پروفایل اضافه کرد. چون زمان‌های زیادی وجود دارد که از اینستاگرام خود استفاده نمی‌کنید، این شرکت زیر نظر فیس‌بوک قابلیتی را به آن اضافه کرده که برای کاربران ترک این شبکه اجتماعی را سخت‌تر کرده است.

به گزارش گروه خبر وبلاگ زرین پست، از حالا به بعد، نقطه سبزی به گوشه سمت راست پایین عکس پروفایل کاربران اضافه شده که نشان می‌دهد آن‌ها آنلاین و در حال استفاده از این شبکه اجتماعی هستند. این نقطه در دایرکت اینستاگرام هم برای لیست دوستانتان، زمانی که پستی را با آن‌ها شیر می‌کنید، دیده خواهد شد.

بر اساس گفته‌های مدیران و توسعه دهنده های اینستاگرام، این نقطه به شما خبر می‌دهد که دوستانتان برای چت در دسترس هستند و این سازندگان امیدوارند که کاربران این شبکه اجتماعی، از دایرکت اینستاگرام، به جای واتس‌اپ و فیس‌بوک مسنجر استفاده کنند. البته این کنایه‌ای است که به رقابت سه اپلیکیشن فیس‌بوک اشاره می‌کند.

در اینستاگرام، شما می‌توانید قابلیت آنلاین بودن دوستانتان را غیرفعال کنید، همانطور که می‌توانید موقعیت خود را از دوستانتان پنهان کنید. اما به این نکته توجه کنید که این نقطه روی عکس پروفایل برای آن دوستانتان ظاهر می‌شود که آن‌ها را فالو می‌کنید یا از قبل در دایرکت با آن‌ها صحبت کرده‌اید.

نمایش کاربران آنلاین اینستاگرام

نمایش کاربران آنلاین اینستاگرام

منبع : دریچه فناوری / باشگاه خبرنگاران جوان

همچنین ببینید

پست های مورد علاقه کاربران

نمایش پست های مورد علاقه کاربران توسط اینستاگرام

اینستاگرام در جدیدترین به روز رسانی خود قابلیتی اضافه کرده که پست های مورد علاقه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.