پست های مورد علاقه کاربران

نمایش پست های مورد علاقه کاربران توسط اینستاگرام

اینستاگرام در جدیدترین به روز رسانی خود قابلیتی اضافه کرده که پست های مورد علاقه کاربران را پیشنهاد می‌کند. این قابلیت در منوی فید ها و در بین پست‌های افرادی که آن ها را دنبال می کنید قرار میگیرد.

به گزارش گروه خبر وبلاگ زرین پست از دریچه فناوری باشگاه خبرنگاران جوان؛ در جدیدترین به روز رسانی اینستاگرام قابلیت جدیدی به نام “Recommended for you” (پست‌های پیشنهادی) به این اپلیکیشن محبوب اضافه شده است.این ویژگی شامل فیدی است که  پست‌های مورد علاقه کاربر را به او پیشنهاد می‌کند.

این قابلیت مانند  “کاربران پیشنهادی” در فید مجزا در اپلیکیشن قابل مشاهده است. هدف از این قابلیت جدید این است که اینستاگرام مکانی بهتر برای به اشتراک گذاشتن علایق و ارتباط با دیگر کاربران باشد.

با این قابلیت کاربر می‌تواند در سطح گسترده‌ای، هرآنچه کاربران مطابق به علایق او به اشتراک می‌گذارد را مشاهده کند. در حال حاضر این ویژگی در مرحله  آزمایشی به سر می‌برد تا بازخورد همگانی بررسی و در صورت رضایت کاربران به ویژگی‌ دائمی اینستاگرام تبدیل شود.

نمایش پست های مورد علاقه کاربران اینستاگرام در منوی فید ها و در بین پست‌های افرادی که آن ها را دنبال می کنید قرار میگیرد. در هفته آینده این قابلیت در نسخه‌های به روز رسانی اجرا خواهد شد.

گفتنی است ؛در ماه ژوئن ویژگی جدید به‌نام You’re All Hated Up معرفی خواهد شد که با قابلیت ویژه خود طرفداران زیادی به دست خواهد آورد. این ویژگی، قابلیتی را خواهد داشت که کاربر هر پستی  را در طی ۴۸ ساعت گذشته دنبال کرده باشد، دنبال کنندگان او نیز می‌تواند پست‌های مشاهده شده وی را مشاهده کنند.

اضافه کردن این دو ویژگی جدید با توجه به الگوریتم و زمانبندی طراحی شده از سوی مدیران اینستاگرام تغییرات بزرگی را در این شبکه‌ اجتماعی محبوب به‌وجود خواهد آورد.

منبع: دریچه فناوری / باشگاه خبرنگاران جوان

همچنین ببینید

امنیت تلگرام‌های ایرانی

جهرمی امنیت تلگرام‌های ایرانی را تأیید نکرد

در حالی که این روزها استفاده از هاتگرام و تلگرام طلایی افزایش یافته، وزیر ارتباطات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.