خدمات ما

نگاهی به خدمات دیجیتال مارکتینگ، طراحی و توسعه زرین پست

زرین پست یک همیار با تجربه در زمینه ارائه خدمات تبلیغات آنلاین و دیجیتال مارکتینگ است که با کیفیت ترین نوع خدماتش را به مشتریان خود ارائه می دهد تا آنها بتوانند بهترین نتیجه ممکن را دریافت کنند. در ادامه با خدمات بی نظیر زرین پست شامل: تبلیغات اینترنتی، طراحی و تولید، مدیریت و توسعه آشنا خواهید شد.

خدمات ما

تبلیغات اینترنتی

خدمات تبلیغات اینترنتی زرین پست

معرفی مشاغل

ارائه صفحه کاملا اختصاصی برای کسب کار شما با امکانات فوق العاده در بزرگترین سایت ثبت اطلاعات مشاغل شهر خودتان.

تبلیغات بنری

تبلیغات بنری با جایگاه ثابت به شما اجازه می دهد تا با مالکیت جایگاهی ثابت در وب سایت های برتر، به تبلیغ برند خود بپردازید.

رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی به این معنی است که تبلیغ شما در هر زمینه ای به صورت توضیحات کامل به همراه تصاویر در سایتی منتشر شود.

تبلیغات کلیکی

تبلیغات در هزاران وب سایت نمایش داده می شود و تنها زمانی که کاربر بر روی تبلیغ کلیک می کند از تبلیغ دهنده هزینه کسر می شود.

تبلیغات گوگل

تبلیغات در گوگل ادوردز در ایران را با زرین پست تجربه کنید. پلن های مختلفی برای تبلیغات گوگل برای شما در نظر گرفته شده است.

تبلیغات موبایلی

تبلیغات موبایلی از طریق امکانات هدفمندی، بیش از هر روش تبلیغاتی دیگر، قادر است شما را به مشتریان بالقوه نزدیک کند.

تبلیغات در اینستاگرام

تبلیغات در اینستاگرام به عنوان یکی از بهترین روش های تبلیغاتی در شبکه های اجتماعی بشمار می رود و از کیفیت بالایی برخوردار است.

تبلیغات تلگرام

با توجه به فیلترینگ تلگرام در ایران و بنا به دستور کارگروه مصادیق محتوای مجرمانه خدماتی در این رابطه ارائه نمی شود.

تبلیغات در سروش

می‌خواهید از سروش برای رشد درآمد خود استفاده کنید؟ ما تمام راهکارهای لازم برای پیمودن این مسیر را در اختیار شما قرار می‌دهیم.

طراحی و تولید

خدمات طراحی و تولید زرین پست

طراحی سایت

تیم ما با اشتیاق و تعهد، دانش و توان خود با کیفیت ترین خدمات طراحی سایت را در بهینه ترین زمان و هزینه به شما ارائه خواهد داد.

تولید محتوا

تیم تولید محتوای ما برای سایت و صفحات شما در شبکه های اجتماعی محتوای متنی و تصویری با کیفیت تولید خواهد کرد.

بنر گرافیکی

برای کمپین های تبلیغاتی تان بنر های گرافیکی چشم نواز و زیبا بصورت بنر متحرک و یا بنر تبلیغاتی ثابت با کیفیت تولید خواهیم کرد.

مدیریت و توسعه

خدمات مدیریت و توسعه زرین پست

مدیریت سایت

فرصت بروزرسانی و مدیریت سایت خود را ندارید؟ اجازه دهید یک تیم حرفه ای سایت شما را بروزرسانی و مدیریت کند. تا بهترین نتیجه را احساس کنید.

مدیریت صفحات

اگر فرصت به روز رسانی یا مدیریت شبکه های اجتماعی خود را ندارید، تیم حرفه ای زرین پست آماده است این کار را برای شما انجام دهد.

مدیریت کمپین ها

اگر فرصت برنامه ریزی و مدیریت کمپین های تبلیغاتی تان را ندارید، تیم زرین پست با کمال میل و با افتخار آماده است این کار را برای شما انجام دهد.

فهرست